Приказ на 11 производи

Show sidebar
Затвори

Tribulus Extreme 80 Maxi Caps

1,290.00 ден
Најмоќниот досега Tribulus Extreme 2000мг Tribulus Terestris 👉1800mg Saponin 👉430mg Protodioscine 👉Zinc 👉Vitamin B5 ✅40 дневни дози 80 макси капсули ‼ Германски квалитет 
-18%
Затвори

100% Whey Protein – 900g

1,700.00 ден 1,390.00 ден
Body Attack 100 % Whey Protein е оптимален продукт за одржување на тешко стекнатата мускулна маса но и за градење на нови мускули. Овој уникатен продукт е перфектен за амбициозни почетници и спортски ентузијасти.
 • 24 г веј протеин по доза
 • 118 калории по доза
 • само 2.3 г јаглехидрати
 • само 1.5 г масти
 • содржи Optipep®
 • одлична растворливост и кремаст вкус дури и со вода
 • 30 сервирања
-17%
Затвори

100% Whey Protein – 2,3kg

3,600.00 ден 2,990.00 ден
Body Attack 100 % Whey Protein е оптимален продукт за одржување на тешко стекнатата мускулна маса но и за градење на нови мускули. Овој уникатен продукт е перфектен за амбициозни почетници и спортски ентузијасти.
 • 24 г веј протеин по доза
 • 118 калории по доза
 • само 2.3 г јаглехидрати
 • само 1.5 г масти
 • содржи Optipep®
 • одлична растворливост и кремаст вкус дури и со вода
-26%
Затвори

LOW CARB* SPORTS DRINK 250 ML

390.00 ден 290.00 ден
 • Нискокалорична
 • Со основни витамини
 • Со Л-Карнитин
-13%
Затвори

POWER WEIGHT GAINER 4750G

3,990.00 ден 3,490.00 ден
 • Го зголемува внесот на калории
 • Прибл. 70 гр јаглехидрати / порција
 • 27 гр млеко и протеин од сурутка / порција

-13%
Затвори

POWER WEIGHT GAINER 1,5KG

1,590.00 ден 1,390.00 ден
 • Increases calorie intake
 • Approx. 70 g carbs / serving
 • 27 g milk & whey protein / serving
Затвори

Whey Amino Gold – 325 Tabs

1,490.00 ден
 • Со хидро сурутка
 • Во сервирање: 14000 mg аминокиселини, содржи 31000 mg БЦАА
 • 325 таблети
Затвори

CREAZ – 500g Powder

1,090.00 ден
CreaZ 100% безводен креатин патентирана германска форма Креаз  - Без Дополнително задржување на вода - Без Фаза на полнење - Погоден за употреба и во период на дефиниција - 30% повисока концентрација од сите останати креатински формули  -166 порции во едно паковање -Достапен во капсули и прашок 
Затвори

GABA Gold – 80 Caps

1,190.00 ден

Аминокиселина во форма на капсула

 • 3Г γ-аминобутирична киселина по порција
 • Идеално за спортисти со зголемен протеински метаболизам
 • Вклучени во метаболизмот на глутамин и ГАБА
-25%
Затвори

Body Attack Arginine Shock

200.00 ден1,620.00 ден

Додаток на аминокиселини за сите спортисти

 • Додаток на аминокиселини
 • 3150mg L-Аргинин хидрохлорид / порција
 • 750 мг Л-цитрулин малеат / порција
-27%
Затвори

100% Pure L-Glutamine – 400g

1,490.00 ден 1,090.00 ден

For a balanced glutamiic acid and protein metabolism

 • 100% L-Glutamic acid
 • Pure amino acid with no additives
 • Very good solubility in water