Приказ на 12 производи

Show sidebar
-15%
Затвори

Proteinella Chocolate Bar – 35 g

100.00 ден 85.00 ден
Вкусен протеински бар полн со чоколадо, без додаден шеќер и палмино масло. HealthyCo Proteinella Chocolate Bar – чоколаден бар со
-15%
Затвори

Proteinella White Chocolate Bar – 35 g

100.00 ден 85.00 ден
Вкусен протеински бар полн со чоколадо, без додаден шеќер и палмино масло. HealthyCo Proteinella Chocolate Bar – чоколаден бар со
-18%
Затвори

PEANUT BUTTER CRUNCHY 350 gr

330.00 ден 270.00 ден
Состојки: Органски кикирики 99,3%, сол 0,7%. Нутритивни факти на 100g: Енергија 2398kJ / 578kcal Маснотии 42,5гр од кои заситени 7.2g
-13%
Затвори

Choco Peanut Butter, 320g

400.00 ден 350.00 ден
Чоколадо и кикирики – најдоброто од двата света ♥ HealthyCo Choco путер од кикирики е вкусен путер од кикиритки со
-7%
Затвори

PROTEINELLA 200G

270.00 ден 250.00 ден
Состојки: Засладувач: малтитол, сончогледово масло, концентрат на протеини од сурутка (од млеко) (содржи млеко) (12%), лешници (10%), сладок прашок од
-8%
Затвори

PROTEINELLA 400G

490.00 ден 450.00 ден
Состојки: Засладувач: малтитол, сончогледово масло, концентрат на протеини од сурутка (од млеко) (содржи млеко) (12%), лешници (10%), сладок прашок од
-7%
Затвори

PROTEINELLA WHITE CHOCOLATE 200 gr

270.00 ден 250.00 ден
Состојки: Засладувач: малтитол, сончогледово масло, обезмастено млеко во прав (13%), концентрат на протеини од сурутка (од млеко) (12%), путер од
-8%
Затвори

PROTEINELLA WHITE CHOCOLATE 400 gr

490.00 ден 450.00 ден
Состојки: Засладувач: малтитол, сончогледово масло, обезмастено млеко во прав (13%), концентрат на протеини од сурутка (од млеко) (12%), путер од
-13%
Затвори

DARK BELGIAN CHOCOLATE 100 gr

150.00 ден 130.00 ден
Состојки: Паста од какао, засладувач: малтитол 43%, путер од какао, емулгатор: лецитин (соја), природна арома на ванила. Минимални 54% состојки од
-18%
Затвори

ProteinPRO Proteinbar, 45 g, Coconut

110.00 ден 90.00 ден

ProteinPro Bar is a tasty protein bar that will enthral you not only by its unique taste but also by high protein content. Up to 22.5 grams of protein can be found in one bar, which will completely fill you up. All this without added sugar!

-18%
Затвори

ProteinPRO Proteinbar, 45 g, Strawberry/Yoghurt

110.00 ден 90.00 ден
  • 22.5g of protein per bar.
  • Only 150 kcal.
  • Minimal with sugar.
  • Good for the muscles.
 
Затвори

HealthyCo ECO ORGANIC NEUTRAL COCONUT OIL 500ml

350.00 ден
  • Useful fats
  • Good energy
  • Perfect for food and baking
  • Organic