Приказ на 7 производи

Show sidebar
Затвори

Ultra Whey 450гр

790.00 ден
Ultra Whey е 80% протеинска формула од сурутка која ги користи повеќето природни извори на протеини со највисок квалитет, што овозможува брза апсорпција на протеините во крвотокот.
Затвори

100% Isolate 450gr

1,090.00 ден
За да градите мускулна маса, пред се, секогаш треба да обрнете внимание на редовно внесување протеини. За разлика од јаглехидратите
Затвори

Flex Joint

1,590.00 ден
Flex Joint е есенцијален производ за сите кои сакаат да го поддржат здравјето на зглобовите, коските и ‘рскавицата. Единствена формула
Затвори

100% Collagen Hydrolysate

1,190.00 ден
Колагенот е една од клучните состојки кои помагаат вашето тело да остане здраво и младо. Производството на колаген го спроведува
Затвори

Omega-3 Coenzyme Q10

890.00 ден
Omega 3 Coenzyme Q10 e уникатен продукт, дизајниран да обезбеди дополнителна кардиоваскуларна поддршка. 1000мг чисто триглицерид омега-3 рибино масло по сервирање
-20%
Затвори

L-Carnitine Comfortable Shape 2000 Bottle

1,490.00 ден 1,190.00 ден
  • Топење на мастите
  • 2000 мг L-карнитин во сервирање
  • Брза апсорпција
-20%
Затвори

Amino Magic Fuel 1000ml Orange

1,490.00 ден 1,190.00 ден
  • full complex amino acids
  • high content of BCAA
  • contains B vitamins and L-Carnitine