Приказ 1–12 за 55 производи

Show sidebar
Затвори

Amix™ QuickGel 45gr

60.00 ден
Amix™ QuickGel со кофеин е супер концентриран енергетски гел во компактен формат за да ви овозможи повеќе енергија во подолг период
Затвори

Sport Power Energy Cake

60.00 ден
Amix™ Sport Power Energy Cake е вкусен бар полн со енергија благодарение на јаглехидратите. Дизајниран за зголемени перформанси и изджливост. Едноставен и вкусен начин до брза енергија! Carb Tri-Flow® комплекс од јаглехидрати 6,5% (Изомалтулоза / Палатиноза јаглехидрати со низок глицемиски индекс), високо разграден цикличен декстрин (Cluster Dextrin®) BCAA 2:1:1      
Затвори

Amix™ ZeroHero®

110.00 ден
Amix™ Zero Hero 31% Protein Bar
  • Висока содржина на протеин
  • Добар извор на влакна
  • Низок процент на шекери
Затвори

IsoPrime CFM 1kg

2,250.00 ден
Придобивки:
– протеинот придонесува за раст на мускулната маса
– протеинот придонесува за одржување на мускулната маса
– исклучително висока содржина на протеин (90%)
– многу низок процент на лактоза
– одлична растворливост
– без аспартам
– засладено со sucralose Splenda®
Затвори

CarniLine® 90cps.

1,100.00 ден
CarniLine® e специјализирана формула од високо квалитетен Л-карнитин и BioPerine®. CarniLine® е стандардизиран екстракт од овошје од Piper nigrum L (црн пипер) или  Piper longum L (долг лут пипер). Содржи 95% пиперин. Пиперинот ја зголемува природната термогена активност на телото.
Затвори

SyneMax® 90cps.

1,190.00 ден
SyneMax® е бленд од 6 моќни состојки кои активно помагаат во поддршка на метаболизмот на масти. SyneMax® содржи екстракт од гуарана, екстракт од кора од бела врба, екстракт од зелен чај, екстракт од цитрус нарингин, екстракт од корен од ѓумбир, и екстракт од горчлив портокал.
Затвори

GreenDay® Vegefiit Protein 720gr

1,290.00 ден
GreenDay® Vegefiit Protein e одлично решение за оние кои се во потрага по протеински продукт од зеленчук. Содржи изолат протеин од грашок Pisane®  , протеин од ориз и протеин од соја, со додаток од протеазни ензими AminoGen®, матрица од жито ModCarb™ и екстракти од овошје и зеленчук Fiit-ns®.
Затвори

Amix Carnilean 480ml lqd.

1,290.00 ден
CarniLean™ e спортски суплемент со максимална ефективност кој придонесува за губење на телесните масти во најкраток можен рок. Моќна комбинација од состојќи со стимулирачки, диуретски, енергетски и термогеничен ефект.
Затвори

Amix Osteo Glucosamine 1000mg 90 cps.

890.00 ден
Glucosamine Sulphate е амино сахарид инволвиран во формирање и поправка на 'рскавиците и меките ткива чие оштетување е поврзано со болки во зглобовите, особено кај оние со остеоартритис и спортисти со зголемено оштетување на зглобовите. Amix Osteo Glucosamine придонесува за:
  • Здрави зглобови
  • Стимулација за раст на нова 'рскавица
  • Ги подмачкува зглобовите
  • 100% чист глукосамин сулфат
  • 1000 мг во капсула
  • Доволна е само една капсула на ден!
Затвори

Amix CLA 1200 + Green tea cps.

890.00 ден
Amix™ CLA 1200 е продукт кој во исто време цели кон губење на акумулираните масти и задржување на мускулите. CLA 1200 не содржи стимуланси, и е дизајниран за безбедно губење на телесните масти.
Затвори

Amix TribuLyn™ 90% 90cps.

1,100.00 ден
TribuLyn™ 90% cps. е спортски суплемент со највисок биолошки квалитет на пазарот. Помага во зголемување на нивото на тестостерон со зголемена синтетизација на азот, која носи до зголемена мускулна маса и сила.  Исто така,може да доведе и до побрз опоравок, со што овозможува да се зголеми интензитетот на тренингот.
Затвори

AMIX ™ SHAKER EXCELLENT 700ML

300.00 ден

Стилски шејкер со практичен гумен елемент за полесен зафат.