Приказ на 7 производи

Show sidebar
-26%
Затвори

LOW CARB* SPORTS DRINK 250 ML

390.00 ден 290.00 ден
 • Нискокалорична
 • Со основни витамини
 • Со Л-Карнитин
-13%
Затвори

POWER WEIGHT GAINER 4750G

3,990.00 ден 3,490.00 ден
 • Го зголемува внесот на калории
 • Прибл. 70 гр јаглехидрати / порција
 • 27 гр млеко и протеин од сурутка / порција

-13%
Затвори

POWER WEIGHT GAINER 1,5KG

1,590.00 ден 1,390.00 ден
 • Increases calorie intake
 • Approx. 70 g carbs / serving
 • 27 g milk & whey protein / serving
Затвори

Whey Amino Gold – 325 Tabs

1,490.00 ден
 • Со хидро сурутка
 • Во сервирање: 14000 mg аминокиселини, содржи 31000 mg БЦАА
 • 325 таблети
Затвори

GABA Gold – 80 Caps

1,190.00 ден

Аминокиселина во форма на капсула

 • 3Г γ-аминобутирична киселина по порција
 • Идеално за спортисти со зголемен протеински метаболизам
 • Вклучени во метаболизмот на глутамин и ГАБА
-25%
Затвори

Body Attack Arginine Shock

200.00 ден1,620.00 ден

Додаток на аминокиселини за сите спортисти

 • Додаток на аминокиселини
 • 3150mg L-Аргинин хидрохлорид / порција
 • 750 мг Л-цитрулин малеат / порција
-27%
Затвори

100% Pure L-Glutamine – 400g

1,490.00 ден 1,090.00 ден

For a balanced glutamiic acid and protein metabolism

 • 100% L-Glutamic acid
 • Pure amino acid with no additives
 • Very good solubility in water