Приказ 1–12 за 13 производи

Show sidebar
-20%
Затвори

WHIP ‘N WHEY BARS | 57 gr

150.00 ден 120.00 ден
 • 20g of high quality protein per bar
 • Protein supports the growth and maintenance of muscle
 • Great as part of a high-protein diet or on-the-go protein boost
Затвори

NATURAL PEANUT BUTTER | 1 kg

550.00 ден
 • 100% natural peanut butter
 • High in protein and fibre
 • Low in sugar
Затвори

NATURAL PEANUT BUTTER | 500 gr

290.00 ден
 • 100% natural peanut butter
 • High in protein and fibre
 • Low in sugar
Затвори

NATURAL PEANUT BUTTER CRUNCHY | 1 kg

550.00 ден
 • 100% natural peanut butter
 • Crunchy texture
 • High in protein and fibre
 • Low in sugar
 • Alternative to a sweet treat spread
 • Available in a 500g jar
Затвори

NATURAL PEANUT BUTTER CRUNCHY | 500 gr

290.00 ден
 • 100% natural peanut butter
 • Crunchy texture
 • High in protein and fibre
 • Low in sugar
 • Alternative to a sweet treat spread
 • Available in a 500g jar
Затвори

PANCAKE SYRUP – ZERO | 425 ml

390.00 ден
 • Low calorie pancake syrup
 • Sugar free, fat free
 • Great taste and versatile to inject flavour into favorite recipes
-17%
Затвори

CLEAN PROTEIN BAR 60gr

120.00 ден 100.00 ден
 • 20g of high quality protein per bar
 • High in fibre, low in sugar
 • Includes prebiotic fibres
-10%
Затвори

WHEY PERFECTION 4540 gr -162 сервирања

5,990.00 ден 5,390.00 ден
Whey Perfection е протеински шејк во прав со 22 g висококвалитетен протеин од сурутка во шејк со шеќери и засладувачи. Одличен за консумирање по тренинг или меѓу оброци. Содржи протеин од сурутка во 3 форми:
Затвори

Clarinol CLA – 180 капсули

1,190.00 ден
Clarinol CLA - 180 капсули - додаток во исхраната
Затвори

Clarinol CLA – 60 капсули

790.00 ден
Clarinol CLA - 60 капсули - додаток во исхраната
-22%
Затвори

MICELLAR CASEIN PERFECTION – 2000 g | 80 сервирања

3,190.00 ден 2,490.00 ден
Micellar Casein Perfection е протеински шејк во прав со засладувачи. Micellar Casein Perfection е идеален протеински шејк за пред спиење.
-16%
Затвори

Маѕѕ Perfection – 4400 g | 73 сервирања 

3,690.00 ден 3,090.00 ден
Mass Perfection е протеински шејк во прав со додадени јаглехидрати, засладен со шеќери и засладувачи. Комбинацијата од протеини и јаглехидрати го прави производот идеален за добивање на телесна маса.