Приказ на 8 производи

Show sidebar
Затвори

Doc Multivitamin Man

280.00 ден
Doc Multivitamin Man е мултивитаминска/минерална формула специјално формулирана да ги задоволи уникатните потреби на мажите. Една таблета обезбедува хранливите материи за репродукција, одржување, раст и регулација на телесните процеси.
Затвори

DOC HAIR – 30 таблети

660.00 ден
DOC HAIR представува висококвалитетен додаток во исхрана, кој содржи колаген тип 2 збогатен со Витамин Ц, Биотин, Бакар, Селен и Цинк наменет за подобрување на состојбата на косата. Колагенот тип 2 во комбинација со витамините и минералите придонесува за здрава и цврста коса.
Затвори

Doс Magnesium 300 mg – 60 таблети

270.00 ден
Doс Magnesium. Магнезиумот е клучен минерал што му е потребен на човечкотот тело за одржување на целокупното здравје. Магнезиумот допринесува за нормално функционирање на нервниот систем и за здрави коски.
Затвори

Doc Coenzyme Q10

490.00 ден
Doс Coenzyme Q10 представува висококвалитетен додаток во исхранакој содржи Коензим Q10 (CoQ10), збогатен со Витамин Б6 и Биотин.
Затвори

DOC Aloe Vera

850.00 ден
DOC Aloe Vera е додаток во исхраната базиран на органски алое вера гел. Орална солуција со цинк, витамин Е, биотин и вкус на лимон
Затвори

DOC Collagen

1,250.00 ден
Tечен колаген со хијалуронска киселина. Содржи витамини од Б комплексот, витамин Ц, цинк и бакар. DOC Collagen е додаток во исхраната на база на колаген од риба достапен како орална солуција.
Затвори

DOC Hyaluronic Acid (хејлуронска киселина) 50ml

1,250.00 ден
DOC Hyaluronic Acid е слатка течност за орална употреба која се базира на хејлуронска киселина од висока молекуларна маса која брзо се абсорбира од телото. Ги лубрицира и заштитува зглобовите, 'рскавиците и мускулите, ја спречува нивната дегенерација и ја подобрува мобилноста на зглобовите.
-25%
Затвори

DOC Hydralyte (електролити) – 12 кесички со вкус на вишна

280.00 ден 210.00 ден
Храна за интензивен мускулен напор - особено за спортисти Специјализиран додаток во исхраната за орална употреба, кој се користи за рехидратација и надополнување на изгубените електролити при зголемено потење од физичка активност, повраќање или дијареа. Содржи идеален баланс помеѓу декстроза и соли (електролити), кои се одговорни за воспоставување на нормално ниво на базна киселина.