Приказ 1–12 за 17 производи

Show sidebar
Затвори

ELITE LAYER BAR | 60 GR

130.00 ден
100%  вкусен без чувство на вина Dymatize Elite Layer bar е најновиот протеински бар кој може да го конзумирате во секое време без чувство на вина. Супер вкусен и задоволувачки залак кој е со висок процент на протеин и низок процент на шекер.
Затвори

DYMATIZE – GRIP PADS

100.00 ден
Лесни и тенки, но и погодни и ефикасни за употреба. Поставете ги на вашите дланки за да не ја чувствувате грубоста на шипките или јажињата, и од друга страна за по солиден зафат за било која вежба.
Затвори

DYMATIZE – LIFTING STRAPS

290.00 ден
Цврсти, едноставни и удобни, кои помагаат во стисокот и овозможуваат поцврст зафат за подигање на поголеми тежини. Брендирани со везено лого на Dymatize врз мека и удобна лента која причинува задоволство да ги користите.
Затвори

DYMATIZE SHAKER | 500 ml

290.00 ден
•  Простор за мешање со 500мл капацитет •  Капак на завртка со брзо затворање •  Со сито за вкусни шејкови без грутки •  Без протекување •  Одстранувачка кутија за транспорт на капсули, таблети и прашок • BPA free and DEHP free
Затвори

SUPER MASS GAINER | 5232 gr – vanilla

3,890.00 ден
КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
ПРОТЕИН
52 гр
КРЕАТИН
3,0 гр
КАЛОРИИ
1248
Затвори

SUPER MASS GAINER | 2934 gr – vanilla

2,290.00 ден
КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
ПРОТЕИН
52 гр
КРЕАТИН
3,0 гр
КАЛОРИИ
1248
-6%
Затвори

ELITE 100% WHEY | 2100 gr

3,590.00 ден 3,390.00 ден
КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
ПРОТЕИН
25 гр
BCAAS
6.1 гр
LEUCINE
2.8 гр
-16%
Затвори

ELITE 100% WHEY | 907 gr

1,890.00 ден 1,590.00 ден
КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
ПРОТЕИН
25 гр
BCAAS
6.1 гр
LEUCINE
2.8 гр
Затвори

ISO100 HYDROLYZED | 2200 gr

4,990.00 ден
КОЛИЧИНА ВО СЕРВИРАЊЕ
ПРОТЕИН
25 гр
BCAAS
5.7 гр
LEUCINE
2.7 гр
Затвори

ISO100 HYDROLYZED | 900 gr

2,190.00 ден
КОЛИЧИНА ВО СЕРВИРАЊЕ
ПРОТЕИН
25 гр
BCAAS
5.7 гр
LEUCINE
2.7 гр
Затвори

SUPER PROTEIN AMINO | 500 tablets

1,990.00 ден
КОЛИЧИНА ВО СЕРВИРАЊЕ
ПРОТЕИН
2.9 гр
Затвори

SUPER PROTEIN AMINO | 345 tablets

1,490.00 ден
КОЛИЧИНА ВО СЕРВИРАЊЕ
ПРОТЕИН
2.9 гр