Приказ на 2 производи

Show sidebar
Затвори

ISOSTAR Hydrate & Perform 400gr

470.00 ден
Hydrate & Perform прашокот е изотоничен пијалок кој одговара на потребите на спортистите со овозможување на: -Добра хидратација: изотонична формула која допринесува за побрза хидратација и оптимално гастрично цедење.Помага во подобрувањето на перфомансите и издржливоста, со лимитирање на ризиците од гастроинтестиналните проблеми и го подобрува опоравокот од тренинзите.
-8%
Затвори

VITARGO ELECTRO-ENERGY | 1050 gr

1,290.00 ден 1,190.00 ден
Supports Sustained Energy & Endurance Levels!
  • EXPRESS MUSCLE ENERGY
  • HIGH DOSE OF ELECTROLYTES
  • 100% VITARGO® CARBOHYDRATES
100% VITARGO carbohydrates
100% vitargo express muscle energy increase endurance