Приказ 1–12 за 35 производи

Show sidebar
Затвори
Затвори

POWER SYSTEM Fitness opasek PREDATOR

1,090.00 ден
  • PS 3220 POWER SYSTEM Fitness belt PREDATOR
Затвори

Power System Fitness Roller

1,390.00 ден
  • Low and Flat -  Like Feeling Palm
  • Medium and Tubular - Like Feeling Thumb
  • High And Firm - Like Feeling Fingers
Затвори

POWER SYSTEM ULTIMATE MOTIVATION

1,090.00 ден
Ергономски обликувани со повеќе слоеви на вештачка и говедска кожа со солидно меко полнење за макслимална удобност и зафат. Неопренски
Затвори

Amila Women Gloves – Pink

390.00 ден

Amila Women Gloves – Pink

Затвори

DYMATIZE – GRIP PADS

100.00 ден
Лесни и тенки, но и погодни и ефикасни за употреба. Поставете ги на вашите дланки за да не ја чувствувате грубоста на шипките или јажињата, и од друга страна за по солиден зафат за било која вежба.
Затвори

DYMATIZE – LIFTING STRAPS

290.00 ден
Цврсти, едноставни и удобни, кои помагаат во стисокот и овозможуваат поцврст зафат за подигање на поголеми тежини. Брендирани со везено лого на Dymatize врз мека и удобна лента која причинува задоволство да ги користите.
Затвори

Компресивни спортски чорапи CEP Run 2.0

2,750.00 ден
Главен производ во линијата на СЕР, со метатарзална компресија за одлична поддршка и неспоредлив комфор. Спортските чорапи Run 2.0 со компресивното ткаење овозможуваат стабилизација на мускулите и зглобовите и заедно со зголемената циркулација спречуваат повреди.
Затвори

Компресивни спортски чорапи CEP Run Ultralight

3,250.00 ден
За амбициозни спортисти, направени од екстра-силна компресија за максимални перформанси. Компресивните спортски чорапи Run Ultralight овозможуваат подобрена координација и побрзо закрепнување.
Затвори

Компресивни спортски чорапи CEP Recovery

2,750.00 ден
СЕР компресивните спортски чорапи за закрепнување се идеални за подготовка и закрепнување на вашите мускули пред и по тренинг или натпревар
Затвори

PS: G-POWER STRAPS reinforcing boots anti-slip

590.00 ден
POWER SYSTEM G-POWER STRAPS reinforcing boots with anti-slip
Затвори

POWER SYSTEM Fitness belt POWER NEOPRENE

970.00 ден
POWER SYSTEM Fitness belt POWER NEOPRENE