Приказ на 12 производи

Show sidebar
-25%
Затвори

Perry High Tops Pro – Black/Gray Camo

6,780.00 ден 5,080.00 ден
Gorilla Wear Perry High Tops се исклучиво лесни со ултимативна контрола на подлогата за натпреварување. Идеални за вашите тешки фитнес и бодибилдинг тренинзи. Совршена комбинација од стил и материјал со највисоки стандарди на квалитет. Овие ултра лесни патики ќе ви обезбедат комфорт, врвна потпора и стабилност, и сето тоа без рестрикции на слободата на движење.

-31%
Затвори

Sacramento V-Neck T-Shirt – Black/Red

1,000.00 ден 690.00 ден
Sacramento V-Neck маицата е удобна и може да се користи како спортска но и како секојдневна облека. Логото во стил на камо шара прави оваа маица да одскокнува од останатите. Може лесно да се комбинира со било кој продукт од машката линија на Gorilla Wear.
-31%
Затвори

Sacramento V-Neck T-Shirt – Black/Neon Orange

1,000.00 ден 690.00 ден
Sacramento V-Neck маицата е удобна и може да се користи како спортска но и како секојдневна облека. Логото во стил на камо шара прави оваа маица да одскокнува од останатите. Може лесно да се комбинира со било кој продукт од машката линија на Gorilla Wear.
-60%
Затвори

Brooklyn knitted sneakers – Black/White

5,540.00 ден 2,190.00 ден
Овие унисекс Gorilla Wear патики се идеални за било кој спорт, но и за секојдневни активности. Тие се микс од технологија и дизајн. Нивниот дизајн е уникатен и елегантен, но исто така се и многу лесни што ги прави неверојатно удобни. Прецизно плетени со високо квалитетен материјал, со цел да се осигура највисок можен квалитет во светот. Додатно се опремени со циркулирачки филтри на воздух, кои одржуваат свеж мирис на патиките долг период, дури и по тренингот. Пробајте и самите, зошто Gorilla Wear е најдобриот бренд за фитнес и бодибилдинг облека во светот!
-25%
Затвори

Perry High Tops Pro – Army Green

6,780.00 ден 5,080.00 ден
Gorilla Wear Perry High Tops се исклучиво лесни со ултимативна контрола на подлогата за натпреварување. Идеални за вашите тешки фитнес и бодибилдинг тренинзи. Совршена комбинација од стил и материјал со највисоки стандарди на квалитет. Овие ултра лесни патики ќе ви обезбедат комфорт, врвна потпора и стабилност, и сето тоа без рестрикции на слободата на движење.

-9%
Затвори

Gorilla Wear High Tops Red

5,590.00 ден 5,090.00 ден
Gorilla Wear конечно ја направи совршената комбинација од квалитет, перформанси и дизајн. Овие патики со премиум квалитет не само што изгледаат одлично тие се и прилично функционални. Имаат специјален ѓон кој ги прави лесни и идеални за тренинг со тегови. Gorilla Wear High Tops се едноставно совршен микс од комфорт и дизајн.
-9%
Затвори

Gorilla Wear High Tops Black

5,590.00 ден 5,090.00 ден
Gorilla Wear конечно ја направи совршената комбинација од квалитет, перформанси и дизајн. Овие патики со премиум квалитет не само што изгледаат одлично тие се и прилично функционални. Имаат специјален ѓон кој ги прави лесни и идеални за тренинг со тегови. Gorilla Wear High Tops се едноставно совршен микс од комфорт и дизајн.
Затвори

Jefferson Front Padded Jacket – Black/Gray

4,190.00 ден
Gorilla Wear Jefferson Padded Jacket изгледа одлично и е многу удобна, затоа што е направена од материјал кој е полесен од материјалот кој се употребува во повеќето јакни. Материјалите се поставени на стратешки места со цел да се осигура одржување на температурата на телото. Внатрешноста на јакната е засилена со волнен дел во кој има и џеп за вашиот мобилен телефон.
Затвори

Williams Longsleeve – Red

2,090.00 ден
Williams Longsleeve e направен од компресирачки материјал со цел да овозможи потпора за вашиот тренинг. Дизајниран е со црно лого напред и големо црно лого позади. Може лесно да се искомбинира со вашата секојдневна облека.
Затвори

Williams Longsleeve – Black

2,090.00 ден
Williams Longsleeve e направен од компресирачки материјал со цел да овозможи потпора за вашиот тренинг. Дизајниран е со црно лого напред и големо црно лого позади. Може лесно да се искомбинира со вашата секојдневна облека.
-25%
Затвори

Classic Tank Top – Silver

1,590.00 ден 1,190.00 ден
Оваа танк топ маица е инспирирана од оригиналниот "Classic Tank Top" стил. Со оваа класична танк топ маичка не можете да погрешите. Gorilla Wear логото рефлектира златен или сребрен сјај на предниот и задниот дел на маицата. Ако сакате да пробате нешто ново, ова е дефинитивно маичка за вас.
Затвори

Delta Hoodie

3,290.00 ден
Gorilla Wear Delta дуксерот има карактеристичен плетен дизајн на рамената и рагалан ракави. Gorilla Wear дуксерот е дизајниран да овозможи комфорт и слобода во движењето при било каква физичка активност. Содржи и мека ткаенина од руно со цел да овозможи зголемена топлина и удобност.