Приказ 1–12 за 15 производи

Show sidebar
Затвори

MASS DEFINITION – 1000 G

690.00 ден
✅ Eфективен гејнер                                ✅ Висока содржина на комплетен протеин (WPC)   ✅ Оптимална комбинација                       ✅ Обезбедува продолжен пристап на енергија од јаглехидрати и протеин   ✅ Брз извор на енергија                          ✅ Прекрасен вкус и одлична растворливост  
Затвори

SUPER MASS GAINER | 5232 gr – vanilla

3,890.00 ден
КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
ПРОТЕИН
52 гр
КРЕАТИН
3,0 гр
КАЛОРИИ
1248
Затвори

SUPER MASS GAINER | 2934 gr – vanilla

2,290.00 ден
КОЛИЧИНА ВО ПОРЦИЈА
ПРОТЕИН
52 гр
КРЕАТИН
3,0 гр
КАЛОРИИ
1248
Затвори

CarboJet Basic 6000gr

2,300.00 ден
CarboJet™ Basic е високо квалитетен гејнер специјално дизајниран за дигачи на тегови, бодибилдери во фаза на кревање мускулна маса и спортисти со екстремно брз метаболизам.
Затвори

Vitargo® Load 2000gr pwd

2,100.00 ден
Vitargo е патентирана мешавина на јаглехидрати со уникатни особини, специјално формулирана за атлети за ефективно полнење на лесно достапна мускулна енергија (гликоген) во телото. Vitargo има значително голема количина на јаглехидрати, за разлика од другите спортски напитоци со јаглехидрати, поради молекуларната структура од гликоген.
Затвори

Mass XXL 1000gr

850.00 ден
Complete Anabolic Weight Gain Formula!
  • RAPID INCREASE OF MUSCLE MASS
  • DIVERSE FORMS OF CARBOHYDRATES
  • 100% WHEY PROTEIN + VITAMIN COMPLEX
Carbohydrate and whey protein complex
Затвори

Carbojet Gain 4kg

2,300.00 ден
CarboJet™ Gain е погоден за активни луѓе, кои имаат придобивка од мешавина од протеини и комплекс од јаглехидрати со врвен квалитет. Калориите доаѓаат од веј протеин и јаглехидрати со низок гликемиски индекс.  
Затвори

Carbojet Gain 2.27kg

1,350.00 ден
CarboJet™ Gain е погоден за активни луѓе, кои имаат придобивка од мешавина од протеини и комплекс од јаглехидрати со врвен квалитет. Калориите доаѓаат од веј протеин и јаглехидрати со низок гликемиски индекс.
Затвори

Carbojet Gain 1kg

690.00 ден
CarboJet™ Gain е погоден за активни луѓе, кои имаат придобивка од мешавина од протеини и комплекс од јаглехидрати со врвен квалитет. Калориите доаѓаат од веј протеин и јаглехидрати со низок гликемиски индекс.
Затвори

CarboJet Basic 3kg

1,300.00 ден
CarboJet™ Basic е високо квалитетен гејнер специјално дизајниран за дигачи на тегови, бодибилдери во фаза на кревање мускулна маса и спортисти со екстремно брз метаболизам.
-13%
Затвори

POWER WEIGHT GAINER 4750G

3,990.00 ден 3,490.00 ден
  • Го зголемува внесот на калории
  • Прибл. 70 гр јаглехидрати / порција
  • 27 гр млеко и протеин од сурутка / порција

-13%
Затвори

POWER WEIGHT GAINER 1,5KG

1,590.00 ден 1,390.00 ден
  • Increases calorie intake
  • Approx. 70 g carbs / serving
  • 27 g milk & whey protein / serving