Приказ 1–12 за 61 производи

Show sidebar
Затвори

100 WHEY SHREDDED 30 GR

60.00 ден
5gr serving with 19g high-quality Volactive®protein 5700mg Bcaa & 4500mg Glutamine per serving No added sugar Incredibly addictive taste Added Digezyme® Suitable for every type of use
-15%
Затвори

KFD PREMIUM WPC 82 – 3 KG – вкус на ванила сладолед

3,390.00 ден 2,890.00 ден
 • Во просек, до 80% протеини во сува материја
 • Широк избор на рафинирани вкусови
 • Постојано се тестира (исто така и од страна на независни лица)
-17%
Затвори

KFD PREMIUM WPC 80 – 900 G (700 G + 200 G FREE) – вкус на ванила сладолед

1,190.00 ден 990.00 ден
Premium WPC 82 Премиум протеински концентрат од сурутка. Содржи засладувачи.
-17%
Затвори

KFD PREMIUM WPC 80 – 900 G (700 G + 200 G FREE) – вкус на колачи

1,190.00 ден 990.00 ден
Premium WPC 82 Премиум протеински концентрат од сурутка. Содржи засладувачи.
-15%
Затвори

KFD PREMIUM WPC 82 – 3 KG – вкус на колачи

3,390.00 ден 2,890.00 ден
 • Во просек, до 80% протеини во сува материја
 • Широк избор на рафинирани вкусови
 • Постојано се тестира (исто така и од страна на независни лица)
Затвори

Recovery Max – 1144 g – малина

1,690.00 ден
 • Напреден напиток за регенерација.
 • Гликемични јаглехидрати.
 • Намалување на замореноста: магнезиум.
 • Поддршка на имунитетот: цинк.
-20%
Затвори

CLEAN WHEY | 570gr – Chocolate

1,500.00 ден 1,200.00 ден
 • ПРЕМИУМ протеини од сурутка
 • Висока содржина на протеини: 20 g протеини по порција *
 • Протеините придонесуваат за раст и одржување на мускулната маса
 •  * До 5,1 г. БЦАА ** (Л-леуцин, Л-изолеуцин, Л-валин) по порција
 • Без шеќери и масти
 • Со природни вкусови, без вештачки стабилизатори и аспартам
 • Погоден за вегетаријанци
-28%
Затвори

Gold Standard 907 gr | Double Rich Chocolate

2,500.00 ден 1,790.00 ден
78% Протеин по тежина (24гр Протеин во порција од 30,4гр) Изолати на протеини од сурутка се главните состојки Микрофракции од Протеин од сурутка и ултра-филтриран концентрат од протеин од сурутка Преку 4гр Глутамин и Глутаминска киселина по порција. Повеќе од 5гр од природно настанати БЦАА (Леуцин, Изолеуцин и Валин)по порција Златен стандард за квалитетен протеин
Затвори

Ultra Whey 450гр

790.00 ден
Ultra Whey е 80% протеинска формула од сурутка која ги користи повеќето природни извори на протеини со највисок квалитет, што овозможува брза апсорпција на протеините во крвотокот.
Затвори

100% Isolate 450gr

1,090.00 ден
За да градите мускулна маса, пред се, секогаш треба да обрнете внимание на редовно внесување протеини. За разлика од јаглехидратите
-14%
Затвори

Gold Standard 2,27 kg | Vanilla Ice Cream

4,200.00 ден 3,600.00 ден
78% Протеин по тежина (24гр Протеин во порција од 30,4гр) Изолати на протеини од сурутка се главните состојки Микрофракции од Протеин од сурутка и ултра-филтриран концентрат од протеин од сурутка Преку 4гр Глутамин и Глутаминска киселина по порција. Повеќе од 5гр од природно настанати БЦАА (Леуцин, Изолеуцин и Валин)по порција Златен стандард за квалитетен протеин
-22%
Затвори

GALVANIZE 100 WHEY | 900 GR

1,790.00 ден 1,390.00 ден
Супериорна мешавина од веј протеин концентрат збогатена со веј изолат Формулиран преку години на експертиза Galvanize Chrome 100 Whey содржи