Showing the single result

Show sidebar
-12%
Затвори

Ai-BURN® HARDCORE 90

900.00 ден1,590.00 ден
Ai-BURN HARDCORE е додаток во исхраната базиран на растителни екстракти. Конкретно зелениот чај промовира рамнотежа на телесната тежина, а горчливиот портокал го подржува липидниот метаболизам.