Приказ на 8 производи

Show sidebar
Затвори

KFD ZINC – 120 SERVINGS!

290.00 ден
KFD Zinc. Додаток во исхраната. 
-20%
Затвори

KFD PROBIOTIC – 60 KAPS.

990.00 ден 790.00 ден
 • Дури 10 видови на пробиотични бактерии
 • Прoбиотик додаток (FOS)
Затвори

KFD OMEGA 3+ 90 KAPS.

590.00 ден
Omega 3+ е додаток во исхраната кој ја надополнува исхраната со омега 3 масни киселини.
-29%
Затвори

Spirullina 60caps x 1000mg

490.00 ден 350.00 ден
СОДРЖИ зелена-сина морска вода СПИРУЛИНА ПАЦИФИКА ВО СОВЕТНА КАПСУЛНА ФОРМА
-20%
Затвори

GALVANIZE CA-MG 100 tabs

690.00 ден 550.00 ден
Комбинацијата на овие минерали придонесува за:
 • Нормална функција на мускулите
 • Нормален метаболизам што дава енергија
 • Синтеза на протеини
 • Намалување на умор и замор
Затвори

Melatovil® 20 ml

490.00 ден
Yamamoto® Research Melatovil® is a food supplement of melatonin, commonly used for its support to the reduction of time taken to fall asleep (the beneficial effect is obtained by consuming 1 mg of melatonin close to bedtime).
Затвори

100% VITAMINS & MINERALS | 60 caps Day/Night Formula

390.00 ден
ESSENTIAL VITAMINS AND MINERALS
 • HIGH DOSES OF THE MOST IMPORTANT VITAMINS AND MINERALS
 • DAY AND NIGHT CAPSULES
 • 375 MG OF MAGNESIUM
100% daily requirement day/night formula increased energy
Затвори

OMEGA 3-6-9 | 120 caps

520.00 ден
Boost Brain Function, Mental Health And Regulate Mood!
 • BETTER BRAIN AND HEART FUNCTION
 • FASTER ADAPTATION TO EXERCISE
 • FAST-ABSORBED GEL CAPSULES
Omega 3-6-9 fatty acid complex