Приказ 1–12 за 44 производи

Show sidebar
-20%
Затвори

KFD PROBIOTIC – 60 KAPS.

990.00 ден 790.00 ден
  • Дури 10 видови на пробиотични бактерии
  • Прoбиотик додаток (FOS)
Затвори

KFD OMEGA 3+ 90 KAPS.

590.00 ден
Omega 3+ е додаток во исхраната кој ја надополнува исхраната со омега 3 масни киселини.
-25%
Затвори

KFD PREMIUM CREATINE – 500 G – sex on the beach cocktail

790.00 ден 590.00 ден
KFD Creatine. Додаток во исхраната. Содржи засладувачи.
Затвори

5 Electrolytes – 10 шумливи таблети (42 g) – Mango Passionfruit

220.00 ден
Растворлива таблета – додаток во исхраната, за подготовка на електролитен напиток без калории со 5 минерали и засладувач. Mango passionfruit вкус.
Затвори

PowerBar ISOACTIVE – 1320 g – портокал

1,190.00 ден
Изотоничен електролитен напиток за спортисти со 5 минерали, и јаглехидрати, со вкус на портокал.
-20%
Затвори

ZMA™ Original 60caps

990.00 ден 790.00 ден
Композиција на хелирани минерални компоненти 
  • Збогатено со витамин Б6
  • Содржи Цинк кои придонесува за нормална ДНА и протеинска синтеза
  • ПАТЕНТИРАНА ZMA™ ФОРМУЛА
Затвори

Flex Joint

1,590.00 ден
Flex Joint е есенцијален производ за сите кои сакаат да го поддржат здравјето на зглобовите, коските и ‘рскавицата. Единствена формула
Затвори

100% Collagen Hydrolysate

1,190.00 ден
Колагенот е една од клучните состојки кои помагаат вашето тело да остане здраво и младо. Производството на колаген го спроведува
Затвори

OmegaPRO 240 Softgels & 20 Softgels

350.00 ден3,780.00 ден
Dietary supplement with concentrated fish oil suitable for adults and rich in Omega-3 fatty acids 5-star IFOS certification.
-15%
Затвори

COLLAGEN LIQUID – 25 ML AMPULE

100.00 ден 85.00 ден
● Богат со биоактивни колаген пептиди ● Одличен извор на тип-1 и тип-3 колаген ● Екстремно низок процент на масти, шеќер и јаглехидрати ● Вкусен и спремен за пиење ● Без аспартам и ацесулфам-К
Затвори

OMEGA 3-6-9 | 60 caps

290.00 ден
ПОДОБРЕНА ФУНКЦИЈА НА МОЗОКОТ И СРЦЕТО ЗАБРЗАНА АДАПТАЦИЈА НА ТРЕНИНГОТ БРЗО АПСОРБИРАЧКИ КАПСУЛИ
Затвори

Компресивни спортски чорапи CEP Run 2.0

2,750.00 ден
Главен производ во линијата на СЕР, со метатарзална компресија за одлична поддршка и неспоредлив комфор. Спортските чорапи Run 2.0 со компресивното ткаење овозможуваат стабилизација на мускулите и зглобовите и заедно со зголемената циркулација спречуваат повреди.